Powrót do: Dla dzieci

Jaki fotelik przodem i tyłem do kierunki jazdy


Podróżowanie samochodem wraz z małym dzieckiem nie może się bezpieczne odbywać bez odpowiedniego fotelika samochodowego. Eksperci zalecają, aby dziecko jak najdłużej używało fotelika, który jest skierowany tyłem do kierunku jazdy. Czasem jednak taki fotelik może być niepraktyczny, dlatego firma BeSafe, przygotowała dla swoich klientów szeroką ofertę fotelików do jazdy tyłem oraz przodem do kierunku jazdy. Dzięki temu rodzic, może dopasować fotelik do aktualnych potrzeb dziecka. Takie rozwiązanie jest również bardzo wygodne w momencie gdy rodzice chcą już wyciągnąć dziecko z samochodu. 

Bezpieczny fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy

Foteliki BeSafe do jazdy przodem lub tyłem do kierunku jazdy zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić dziecku jak największą wygodę oraz bezpieczeństwo. Nie ważne, w którą stronę fotelik będzie obrócony, ponieważ nadal będzie on spełniał swoje zadanie. Przygotowane foteliki BeSafe mogą służyć do przewożenia dzieci, których waga oscyluje w przedziale 0-18 kg oraz 0-25 kg. Podróżować w takim foteliku, dziecko może już po ukończeniu 6 miesiąca życia. Najczęściej optymalny wiek, do jakiego dziecko może podróżować w takich fotelikach to 4-5 lat. 

Foteliki BeSafe zostały wykonane  takich materiałów, aby siedzące w nich dzieci czuły się komfortowo. Innowacyjne technologie zastosowane w tych fotelikach do jazdy przodem lub tyłem, sprawiają, że jazda z dzieckiem będzie bardzo bezpieczna. Wartom również wspomnieć o specjalnych wkładkach, dzięki którym foteliki BeSafe dopasowują się do kształtów oraz rozmiarów dziecka. Dzięki temu można powiedzieć, że fotelik rośnie wraz z naszym maluchem. 

Sprawdzone foteliki BeSafe 

Firma BeSafe w swoich fotelikach stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego każdy z ich produktów został dokładnie przetestowany pod kątem bezpieczeństwa. Fotelik przodem i tyłem do kierunki jazdy (sprawdź) bez problemu można zamontować z powodzeniem w różnych modelach samochodów. Nawet ciasne i mocno pochylone kanapy nie stanowią problemu, ponieważ dzięki odpowiedniej regulacji, można ustawić tak fotelik, aby był on jak najbardziej wygodny. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj