Powrót do: Firmy/usługi

Trasa pojazdu z Taxi Oleśnica na ekranie smartfonu


Technika cyfrowa znacznie usprawnia pracę firm zajmujących się przewozem osób oraz ułatwia życie ich klientom. Szybkie i bezproblemowe skorzystanie z taksówki skraca czas dojazdu do miejsca docelowego.

W okresie pandemii wirusa COVID-19 pozwala to także na bezpieczny dojazd w każdy rejon miasta, bez narażania się na zagrożenia wynikające z przemieszczanie się zatłoczonymi środkami masowej komunikacji. Z takiej możliwości korzystają na przykład mieszkańcy Oleśnicy.

taxi oleśnica

Aplikacja w telefonie - to jest to!

We własnym smartfonie można zainstalować aplikację dającą dostęp do Taxi Oleśnica. Nie trzeba czekać na połączenie telefoniczne z firmą. Wystarczy w aplikacji podać swój adres i samochód natychmiast wyrusza w drogę.

Na ekranie urządzenia widoczna jest cała trasa, którą przemierza kierowca. W ten sposób klient Taxi Oleśnica orientuje się na bieżąco w jakim punkcie miasta znajduje się pojazd. Łatwo przewidzieć kiedy będzie już w pobliżu i przygotować się do wyjścia z domu.

Dla roztargnionych działa informacja sms komunikująca o oczekiwaniu taksówki pod bramą. Po zakończeniu kursu respektowana jest zapłata bezgotówkowa. To wygoda i bezpieczeństwo zarówno dla kierowców jak też klientów.

Taksówka dostępna całodobowo

Różne sytuacje losowe nie wybierają pory dnia. Gdy zawiedzie własny samochód a trzeba pilnie pojawić się w pracy Taxi Oleśnica nigdy nie zawiedzie. Powrót z teatru, koncertu albo przedłużonego do późnego  wieczora spotkania towarzyskiego też nie stanowi problemu.

W okresie pandemii oczekiwanie na karetkę pogotowia przedłuża się w nieskończoność. Aby zawieźć dziecko do lekarza w nocy najlepiej jest skorzystać z Taxi Oleśnica.

Dzięki temu nie traci się czasu w sytuacji gdy może liczyć się każda minuta. W drodze powrotnej kierowca wybierze trasę w pobliżu całodobowej apteki, więc dziecko otrzyma lek bezpośrednio po powrocie do domu. 

Dostępność dowozu z Taxi Oleśnica o każdej porze dnia i nocy oraz przestrzeganie zaleceń sanitarnych w pojazdach sprawia, że klienci mają zaufanie do firmy i chętnie korzystają z jej usług.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj