Powrót do: Dla dzieci

Czym jest otulacz przejściowy dla niemowlaka


Noworodek, który przychodzi na świat przewraca nasze życie do góry nogami. Nasze myśli krążą tylko i wyłącznie wokół niego. Staramy się zrobić wszystko aby dobrze rozpoczął swoje życie - dotyczy to również zakupów. Miliony produktów, które znajdują się na rynku, potrafią namieszać w naszej głowie. Już w szpitalu dzieci zawijane są w rożki i przeróżnego typu otulacze. Jest to strzał w dziesiątkę. Dzieciaki uwielbiają być szczelnie otulone, dzięki czemu czują się ciągle jak w ramionach swej mamy.

otulacze do spania

Otulacz przejściowy - spokojny sen

Jeżeli Twoje dziecko jest już zbyt duże na rożek czy otulacz - zapoznaj się z ofertą naszych otulaczy przejściowych. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci i rodziców, którzy chcą przejść na drugi etap. Dziecko nadal będzie szczelnie owinięte jak w przypadku zwykłego otulacza.

Warto jednak zauważyć, że dziecko z wiekiem staje się coraz bardziej ciekawe świata. Dotyka, smakuje przeróżnych rzeczy poznając faktury i smaki - uczy się. Nie możemy zatem owijać go bardzo szczelnie - pozbawimy go w ten sposób możliwości nauki. Otulacz przejściowy pozwoli na poczucie bezpieczeństwa ale również da możliwość poznawania świata. Wyposażony jest w otwory na ręce, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło swobodnie nimi poruszać podczas to snu.

Materiały przyjazne dzieciom

Otulacze zaprojektowane zostały specjalnie dla Twoich pociech. Materiały sprzyjające środowisku, nieuczulające. Przepuszczają powietrze i można je prać w pralce. Nie obawiaj się, że ich kolor się zmieni - ich wykonanie jest solidne.

Dostępne są w trzech różnych rozmiarach

  • M 6-8.5 kg / 13-19 lbs;
  • L 8.5-11 kg / 19-24 Ibs;
  • XL 11-14 kg / 24-31 lbs.

Zalecany wybór rozmiaru jest związany z wagą dziecka a nie jego wiekiem.

Różnoraka kolorystyka spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem naszych ocieplacz jest możliwość wyboru materiału o różnej przepuszczalności termicznej. To pozwoli Wam dostosować go do indywidualnych potrzeb naszych dzieci. Dzięki temu dziecko będzie czuło się bezpiecznie nawet w nocy. Wy również będziecie spać spokojnie. Ten zakup będzie idealnym rozwiązaniem na przejście ze zwykłego otulacza na piżamkę.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj