Powrót do: Dla dzieci

e-hulajnogi w sklepie online


Firma Live Sports zajmuje się sprzedażą e-hulajnóg elektrycznych dla dzieci i dorosłych. Produkty, które można znaleźć w asortymencie sklepu Live Sports są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, natomiast sama firma jest stabilną oraz profesjonalną marką. Zapewnia ona sprzęt najwyższej jakości i zapewnia wyjątkowo przystępny cenowo sprzęt. 

E-hulajnogi online - najlepsze produkty

Wśród produktów firmy Live Sports można znaleźć między innymi e-hulajnogi, które pozwalają na przemieszczanie się w szybkim tempie nie tylko po mniej uczęszczanych drogach, ale także po zakorkowanych ulicach. Wyróżniają się one kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu są idealne do miasta. Hulajnogi dostępne w sklepie Live Sports cechuje uniwersalność oraz wysoka funkcjonalność.

Produkty wysokiej klasy

Sklep z hulajnogami elektrycznymi https://livesports.com.pl/e-hulajnogi-elektryczne.html  proponuje między innymi doskonałej jakości hulajnogę Frugal Alpha. Jest to świetna propozycja dla każdego, kto chce kupić hulajnogę nie tylko funkcjonalną, ale także estetyczną. Frugal Alpha to hulajnoga miejska, która posiada duży wyświetlacz zapewniający wysoką czytelność danych.

Co więcej, produkt posiada specjalny akumulator, który potrzebuje wyłącznie kilku godzin do pełnego naładowania. Frugal Alpha posiada także światła stopu i światła LED z przodu, dzięki którym użytkownik hulajnogi ma zapewnioną doskonałą widoczność nawet do 20 metrów. 

e_hulajnogi_onlineKolejnym produktem dostępnym w asortymencie firmy Live Sports jest e-hulajnoga Frugal Cyber, czyli sprzęt masywny oraz solidny, który potrafi rozwinąć prędkość nawet do 25 km/h. Maszyna jest wyjątkowo prosta do złożenia oraz posiada specjalne metalowe zawiasy i duże pompowane koła.

Produkt jest wyposażony także w tempomat, dzięki któremu istnieje możliwość przejechania na jednym ładowaniu nawet do 32 kilometrów. Warto wiedzieć, że Frugal Cyber może być uruchamiany przy pomocy specjalnego kodu PIN, co jest doskonałym zabezpieczeniem przed kradzieżą.

Podczas wybierania odpowiedniej hulajnogi warto także zwrócić uwagę na hulajnogę Frugal Dynamic, która sprawdza się podczas jazdy zarówno po kostce brukowej, jak i po ziemi. Posiada ona specjalne tarczowe hamulce, które zapewniają bezpieczeństwo i pewność w trakcie hamowania.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj