Powrót do: Firmy/usługi

Prezenty miłosne na każdą kieszeń


Związek dwojga osób jest relacją pełną niespodzianek, poznawania się nawzajem jak również odkrywania nowych rzeczy o samym sobie. W pewnym badaniu, gdzie kilkaset par poddanych zostało wielomiesięcznej obserwacji wyróżniono cztery typy par. 

Emocje w związku

Prezent_milosnyPierwszy z nich to pary nękane konfliktem, u których zaobserować można wiele sporów i kłótni, bardzo emocjonalne podejście partnerów, którzy dla ciągłych awantur zatracają przyjemność bycia ze sobą. Jak nietrudno się domyślić takie związki nie mają dużych szans na przetrwanie, o ile partnerzy nie chcą przepracować złych emocji i wypracować odpowiednich wzorców rozwiązywania konfliktów.

Kolejnym typem są pary dramatyczne, których związek przypomina huśtawkę emocjonalną, jest albo bardzo dobrze, albo bardzo źle, zdaje się iż brakuje tutaj złotego środka,  w konsekwencji czego, partnerzy wolą spędzać czas osobno przez co oddalają się od siebie.

Prezenty dla par

Podobnie jak poprzedni typ, ten również nie ma wielkich szans na przetrwanie w długoterminowej perspektywie. Trzecim typem są pary z wieloma społecznymi relacjami, gdzie jak sama nazwa wskazuje zaangażowanych jest wiele osób, będących często wspólnymi przyjaciółmi partnerów, co przekłada się na większą stabilność takiego związku. Cała ta otoczka sprzyja prawidłowemu rozwijaniu się relacji.

Ostatnim wyróżnionym typem związków są pary skoncentrowane na drugiej osobie, gdzie partnerzy mają wiele wspólnych mianowników, od przyjaciół, przez zainteresowania, pasje aż po wspólne decyzje. Działają w pełnej symbiozie. 

Rutyna w związku

Zdaje się jednak, iż do każdego typu związku po dłuższym czasie wspólnego życia wkraść może się nieco rutyny czy nudy. Dlatego bardzo istotnym jest by stale dbać o relacje i pokazać drugiej osobie, iż ciągle nam na niej zależy, a przy okazji , że wciąż potrafimy się ze sobą świetnie bawić.

Bardzo pomocne mogą być do tego specjalne gadżety dla par, które mogą pomóc  podkreślić, iż w związku wciąż panuje pełna pasji namiętność, a  z upływem lat pożądanie drugiej osoby wcale nie odeszło do lamusa.

Prócz akcesoriów  erotycznych, warto jednak pochylić się również nad prezentami miłosnymi, które pomogą w prosty sposób wyrazić uczucia do partnera, jak choćby naleśniki w kształcie serduszka, czy róże w mniej oczywistej, mydlanej formie. Najmniejsza drobnostka może niekiedy wywołać najpiękniejszy uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj